All for Joomla All for Webmasters

Bildiri Özet Gönderimi

• Tek ya da birden fazla araştırmacının katılımıyla sunulacak bildiriler için sunum süresi 15 dakikadır.

 

• Bildiri özetinin gönderileceği son tarih 15 Şubat 2017'dir.

 

• Bildiri özetleri en az 150, en fazla 200 kelimeyi içerecektir. Bildiri özeti 150 kelimeden az olan özet metinler değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

• Özetlerde çalışma konusu hakkında genel bilgi verilmeli, araştırma konusu açıkça belirlenmeli ve araştırmanın yöntemi hakkında bilgi verilmelidir. Özetler, aşağıda yer alan Bildiri Özeti Formu doldurularak bilgi şölenine ait Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresine "MS Word" dosyası hâlinde gönderilmelidir.

 

• Özetler, çıkabilecek çeşitli sorunlar nedeniyle, e-posta ana metni içinde gönderilmemelidir.

 

• Tüm bildiri özetleri “Bilimsel Danışma Kurulu” tarafından yazar isimleri gizli tutularak değerlendirilecektir. Değerlendirmede bildiri özetlerinin sempozyum konusuna uygunluğu ve çalışmanın özgünlüğü dikkate alınacaktır. Kabul edilen bildirilerin tam metni daha sonra Bilim Kurulu tarafından belirlenen hakemler tarafından değerlendirilecek, kabul edilenler ve sempozyumda sunulanlar, basılacak olan Sempozyum Bildirileri kitabında yer alacaktır.

Özetler, aşağıdaki Bildiri Özeti Formu doldurularak bilgi şölenine ait Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresine gönderilmelidir.